• 03-6138218
  •     הצטרפו אלינו ב
סיגמא בית השקעות

לפגישה אישית חינם
וללא כל התחייבות
שם        
טלפון        
דוא"ל        

 

עידכון חם !!! איתור כספים אבודים

13/05/2013 חזרה >>

                         איתור כספים אבודים

שבוע שעבר השיק משרד האוצר אתר אינטרנט חדש המאפש ר לכל אזרח לאתר באילו חשבונות או פוליסות, שלו או של קרוב שנפטר, מופקדים כספי פנסיה שלא נפדו. החיפוש מעלה באילו גופים נמצאים החשבונות או הפוליסות אך אינו מספק מידע אודות היקף הכסף המופקד בהם ובאילו מסלולים.

שלב זה הוא הראשון מבין מספר שלבים מתוכננים. בשלב זה ניתן לקבל מידע על תוכניות חיסכון, ביטוחי חיים, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שלא הופקדו בהם כספים יותר משנה (כלומר לא פעילות).

בחשבונות אלו ניתן לגלות שישנם כספי ביטוח המקנים למוטבים זכות לקבל קצבה או סכום הוני חד פעמי. מנוע החיפוש החדש אינו מאתר חשבונות של פנסיונרים שנפטרו לפני יותר מ 4 שנים. כתובת האתר:   https://itur.mof.gov.il

 

במידה והנך מעוניין שאנו בסיגמא תכנון פיננסי נבצע עבורך את הבדיקה אנא צור עמנו קשר בטלפון 03-6138218  (עדית / ליאת) או במייל חוזר  info@sigma-invet.co.il

 

אנו בסיגמא תכנון פיננסי, מבצעים פגישות לתכנון פיננסי מקיף, התכנון כולל הן את התוכניות הפעילות והן את אלו שאינן פעילות. במהלך חודש אפריל נשלחו אליך אישורים שנתיים של כלל התוכניות הפנסיוניות אשר ברשותך. במהלך התכנון הפיננסי נציג את מצבך הפנסיוני העדכני, את תחזית הפנסיה לגיל הפרישה, נבדוק אילו דרכים ומוצרים יכולים לעזור לך להגדלת גובה קצבת הפנסיה שלך, נבדוק האם אינך משלם כפל ביטוחים מיותר, נבדוק אפשרות להוזלת עלויות הניהול של כספיך, נפעל לאיחוד כספים המפוזרים במספר רב של תכניות ונציג בפניך מגוון מוצרים פיננסיים מתקדמים וגמישים אשר יכולים לשפר את מצבך הפיננסי/פנסיוני.

בסיום תהליך התכנון הפיננסי, נאפשר לך לצפות בכלל תכניותיך והכספים המנוהלים בהם בדף האישי באתר החברה, בקובץ אחד מרוכז ופשוט.

פגישת התכנון הפיננסי היא ללא עלות ואינה מחייבת.  

לצורך קביעת פגישה יש ליצור קשר טלפוני או באמצעות מייל חוזר.


בברכה,

סיגמא תכנון פיננסי